Reimimondo 303

  • 32 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

32 m² apartmán Reimimondo 303 zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 3 lidí. Tokio Dome je 6 km od tohoto ubytování typu apartmán, zatímco Šintoistická svatyně Tokyo Dajdžingu je 7 km daleko.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Zahrnuje kompletní kuchyni, což umožňuje hostům připravovat si vlastní jídlo.

Apartmán Reimimondo 303 má hlavní umístění ve čtvrti Pláž Bang Niang, v blízkosti Ikebukuro Hikawa Shrine. Musugo a Shrimp Bank najdete v okruhu 300 metrů od apartmánu Reimimondo 303. Stanice metra Ikebukuro je dosažitelná za méně než 10 minut chůze, což poskytuje snadný přístup do různých oblastí města Prefektura Tokio.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Reimimondo 303 Prefektura Tokio
桜の川11 池袋駅 7分 2-4人丨ikebukuro 7 Minutes 2-4 People
Cena pouze pro mobilní zařízení

桜の川11 池袋駅 7分 2-4人丨ikebukuro 7 Minutes 2-4 People

7.7
Dobrý 25 recenzí
95 m od ubytování
USD 80 USD 72
za noc
桜の川10 池袋駅 7分 2-5人丨ikebukuro 7 Minutes 2-5 People
Cena pouze pro mobilní zařízení

桜の川10 池袋駅 7分 2-5人丨ikebukuro 7 Minutes 2-5 People

8.3
Velmi dobrý 51 recenzí
96 m od ubytování
USD 118 USD 106
za noc
Rento Ikebukuro 101
Cena pouze pro mobilní zařízení

Rento Ikebukuro 101

9.8
Skvělý 4 recenze
118 m od ubytování
USD 99 USD 89
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    30 km

    Vlaková nádraží

    Ikebukuro Station
    900 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence元豊池保衛環き第122号
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Reimimondo 303 apartmán umístěn?
      Apartmán Reimimondo 303 apartmán se nachází v centru města Prefektura Tokio, v docházkové vzdálenosti od Somethin' Jazz Club.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Reimimondo 303?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Reimimondo 303 patří mimo jiné Zábavní park Namco Namja Town, Ikebukuro no Mori, Zahrada Rikugi-en.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Reimimondo 303 apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Reimimondo 303 apartmán je 154 $.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Denizu Kitaikebukuro a Musugo, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 32 m².
    • Je v apartmán Reimimondo 303 apartmán pračka?
      Ano, v apartmán Reimimondo 303 apartmán je k dispozici pračka.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    30 km

    Vlaková nádraží

    Ikebukuro Station
    900 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Reimimondo 303 Prefektura Tokio

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít